Fitspiration!

2. listopadu 2013 v 11:32 | Stella |  Lifestyle
Ať už se snažíte zhubnout a nebo jste jako já a snažíte se upravit svoje stravovací návyky, tak jedno máme společné - Hlavně chceme být zdravé a fit.
Jestli chcete nějakým způsobem změnit svojí váhu a nebo jestli jenom chcete přejít na zdravý životní styl, protože už nechcete jíst jako popelnice, tak jste se ocitli na mém blogu správně.

Já se uzdravuji a zotavuji z anorexie pomocí právě fitness a zdravého živtoního stylu, chtěla bych pomoci všem lidem, kteří měli stejné problémy jako já a chtěla bych je inspirovat k tomu, aby se rozhodli k tomu, že chtějí pomoci sami sobě, přesně tak, jak jsem se rozhodla já. Není to lehké, budete to chtít vzdát, budete se cítit blbě, ale jednoho dne zjístíte, že to bylo to nejlepší co jste mohli udělat.

Stejně tak, tento blog slouží jako inspirace pro lidi, kteří se snaží hubnout pomocí zdravé cesty, protože toto je blog založený na zdravém živtoním stylu, takže tady najdete spoustu motivace, typů a rad.

Ale jak vlastně začít?
FITSPIRATION!
Najděte si motivaci, udělejte si plán, držte se ho měsíc a stane se to vaším zvykem.
Nejdůležitější je si asi uvědomit, že jakmile začnete s hloupýma dietama a s nic nejedením, tak už nebudete vědět kdy přestat.
Je to prosté - cokoliv co do svého těla dávate, to, jaká je vaše životospráva, váš jídelníček - tohle všechno se bude odrážet na tom jak budete vypadat z venčí a na tom jak se budete cítit. Když nebudete jíst, nebo budete jíst málo a naprosto nevýživné věci, tak možná chvilku budete hezky hubnout a budete mít radost, ale po nějaké době si tak navyknete si jídlo odpírat, že nebudete schopní přestat a celý váš život bude jedna velká nikdy nekončící dieta. Navíc po nějaké době se na vás nedostatek živin začne podepisovat a to né jenom na postavě, ale taky na kůži, zubech, vlasech a vaše tělo nebude schopné pořádně fungovat a jednoho dne vám vypoví orgány a i když se z toho dostanete, tak budete mít celoživotní následky! Každý si myslí, že to má pod kontrolou a že až zhubne, tak bude zase jíst normálně, ale to je naprostá blbost, protože budete mít panickou hrůzu z toho, že zase přiberete a dostanete se do začarovanýho kruhu a nebudete vědět jak ven. Věřte mi já tam byla a pořád jsem a vím o čem mluvím.

Tak a teď jsme si řekli co se děje s tělem, když se o něj nestaráme a ubližujeme mu.
Umíte si ale poředstavit, co se s tělem bude dít, když ho budete krmit správně, budete ho milovat a starat se o něj? Když při nedostatku živin může udělat takovou neplechu, umíte so představit, jak se vám odvděčí, když se k němu budete chovat správně? Ta postava, zářící kůže, pevné bílé zuby, lesklé vlasy, plno energie a síly, zlepšení myšlení, pozitivní nálada! A právě tímto se budu zabývat já! Protože ano, právě jsem se stala vaším #1 FITSPIRATION!

Takže jestli jste se rozhodli k zdravému životnímu stylu, tak vám garantuju, že to bylo to nejlepší co jste udělali :)

Článek na téma, jak začít s zdravým živtoním stylem, jak jíst a cvičit a co vám to přinese, bude ještě dnes :)
#STAYTUNED 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maruška Maruška | Web | 2. listopadu 2013 v 12:45 | Reagovat

Skvělý článek, děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama